puya
28 آبان 1401 - 11:35

ویژگی‌های بی نظیر مسی که می تواند شادی را به آرژانتین بدهد

مهاجم تیم ملی آرژانتین از کاپیتان تیمش تعریف و تمجید کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس، جولیان آلوارز، مهاجم آرژانتینی منچسترسیتی، مسی را بازیکنی بی‌نظیر در دنیای فوتبال می‌داند و از قدرت رهبری او تمجید می‌کند. آلوارز و مسی تاکنون چند بار کنار هم بازی کرده‌اند و بخشی از تیمی هستند که در کوپا آمریکای سال گذشته، به مقام قهرمانی رسید.

آلوارزآلوارزآلوارز که همراه با تیم ملی آرژانتین در قطر حضور دارد، معتقد است: مسی همیشه در بهترین حالت خود قرار دارد. حتی وقتی در بهترین فرم آمادگی قرار ندارد، بهترین است. چراکه می‌تواند هر کاری را انجام دهد. این فوق العاده است. او بی‌نظیر است. داشتن او در هر تیمی یک مزیت است. من هم به او کمک می‌کنم تا همه تیم، شادی را به آرژانتین ببریم.

آلوارزبهترینالعادهمهاجم 22 ساله و سابق ریورپلاته، درخصوص قدرت رهبری مسی می‌گوید: او تیم را در بهترین حالت رهبری می‌کند و این قبل از فینال کوپا آمریکا نیز مشخص شد. صحبت‌های فوق‌العاده‌ای کرد. اگر آنجا بودید، متوجه می‌شدید که کاپیتانی فوق‌العاده است.

العادهالعادهتیم ملی آرژانتین روز اول آذر اولین بازی خودش را مقابل عربستان برگزار می‌کند و پس از آن به مصاف مکزیک و لهستان می‌رود. قهرمان دو دوره جام جهانی در 36 بازی گذشته خود شکست نخورده است.

پایان پیام/

منبع: فارس
شناسه خبر: 864895