puya
27 آبان 1401 - 14:33

توطئه کودتای ۲۸ مرداد در اغتشاشات اخیر تکرار می‌شود

نماینده ولی فقیه در خراسان‌رضوی گفت: همه آن‌هایی که مسئول فضای مجازی بودند و شبکه‌های اجتماعی دشمن را بی‌در و دروازه و ولنگار در این کشور رها کردند، باید پاسخگوی همه خون‌های پاک شهدایی باشند که در این روز‌ها بر زمین ریخته می‌شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد، آیت‌الله سید‌احمد علم‌الهدی امام جمعه مشهد، در خطبه‌های این هفته نماز جمعه مشهد که در رواق امام خمینی‌(ره) حرم مطهر رضوی برگزار شد، با اشاره به تحریف بخشی از سخنان خطبه‌های نماز جمعه هفته گذشته اظهار کرد: در مسئله جهاد تبیین که هفته گذشته موردبحث قرار گرفت، یک بازخوانی نسبت به انقلاب و پیدایش نظام اسلامی از دل این انقلاب مطرح شد تا نسلی که پیروزی انقلاب را ندیده و آن لحظات را درک نکرده است، با حقایق مواجه شود. با این حال، در شرایطی که هفته گذشته مطرح کردیم که در عرصه جهاد تبیین باید از همه امکانات، سرمایه‌های مادی و معنوی و ظرفیت‌ها و امکانات فناوری روز استفاده شود و نباید منتظر ماند که فضای مجازی مدیریت و شبکه‌های فاسد و مفسد بیگانه فیلتر شود، عده‌ای چنین تلقی کردند که با فیلترینگ مخالفت شده است.

به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد،حرم مطهر رضوینظام اسلامیوی افزود: بنده گفتم که در انتظار فیلترینگ نباشید، اما عده‌ای این‌طور القا کردند که ما با فیلترینگ مخالف هستیم. این را بگویم که مسئولان بدانند. همه آن‌هایی که مسئول فضای مجازی بودند و شبکه‌های اجتماعی دشمن را بی‌در و دروازه و ولنگار در این کشور رها کردند، باید پاسخگوی همه خون‌های پاک شهدایی باشند که در این روز‌ها بر زمین ریخته می‌شود.

پایان پیام/

منبع: فارس
شناسه خبر: 863118