puya
28 آبان 1401 - 19:00

آماده‌سازی قطعه اصحاب شهدا خراسان‌شمالی تا یک هفته آینده

استاندار خراسان‌شمالی گفت: برای آماده‌سازی قطعه اصحاب شهدا نباید پایبند به تشریفات اداری بود بلکه با برداشتن موانع اداری باید به تحقق این هدف مهم اندیشید.

به گزارش خبرگزاری فارس از بجنورد، محمدرضا حسین نژاد استاندار خراسان‌شمالی، ظهر امروز در شورای هماهنگی حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان اظهار کرد: تا یک هفته آینده اداره راه و شهرسازی استان نسبت به واگذاری زمین به بنیاد شهید و سپس شهرداری بجنورد نسبت به آماده سازی قطعه اصحاب شهدا در کنار گلزار شهدای دفاع مقدس اقدامات لازم را انجام دهند.

وی با تاکید بر اینکه دستگاه‌های اجرایی استان باید در آماده‌سازی قطعه اصحاب شهدا به بنیاد شهید کمک کنند، گفت: برای آماده‌سازی قطعه اصحاب شهدا نباید پایبند به تشریفات اداری بود بلکه با برداشتن موانع اداری باید به تحقق این هدف مهم اندیشید زیرا پشتیبانی از خانواده‌های شهدا و ایثارگران و حل دغدغه‌های آنها باید اولویت دستگاه‌های اجرایی متولی باشد.

استاندار خراسان‌شمالی با بیان اینکه فرمانداران در ساخت و نگهداری یادمان‌های شهدا باید جدیت لازم را اعمال کنند، افزود: عظمت و اقتدار شهدا بر کسی پوشیده نیست بنابراین نباید در این مسیر کوتاهی یا اجحافی در حق این خانواده‌ها شود.

پایان پیام/س

منبع: فارس
شناسه خبر: 866259