puya
01 آذر 1401 - 09:19

شناسایی ظرفیت‌های کانون پروش فکری کودکان و نوجوانان البرز

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر کرج گفت: با توجه به نقش تعاملی دستگاه های فرهنگی، خواستار شناسایی ظرفیت‌ها، امکانات و معرفی صحیح آن‌ها از سوی کانون هستیم.

به گزارش خبرگزاری فارس از کرج، حجت الاسلام علیرضا سعیدی، رییس کمیسیون فرهنگی شورای شهر کرج، به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی، از مرکز شماره ۳ این کانون و نمایشگاه آثار فرهنگی، هنری اعضای این مرکز، کارگاه ساخت پازل و ماکت کتاب و … بازدید کرد.

هفته کتابوی در حاشیه این بازدید، طی نشستی پس از شنیدن دغدغه ها و مشکلات مطرح شده از سوی سرپرست و کارشناسان کانون البرز، با تاکید بر استفاده از مهندسی ارزشی در معرفی فعالیت‌ها، اظهار کرد: از کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان انتظار داریم در طرح جامع و مشخصی، توانمندی‌ها، ظرفیت‌ها و امکانات خود را معرفی کرده و نقش و جایگاه خود را در جورچین شهر مشخص کند.

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانانرئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر کرج، افزود: کانون در ادامه اقدامات مذکور باید به بیان دغدغه‌ها و خواسته‌های خود پرداخته و به اعضای شورای شهر اعلام کند که از اولویت‌های مشخص شده در حوزه‌ مسائل شهری کدام مورد را می تواند به خوبی به انجام رساند.

خوبیسعیدی بیان کرد: با توجه به نقش تعاملی دستگاه های فرهنگی، خواستار هم افزایی، شناسایی ظرفیت‌ها، امکانات و معرفی صحیح آن‌ها از سوی کانون به منظور رفع مشکلات موجود هستیم.

پایان پیام/ج

منبع: فارس
شناسه خبر: 872647